KADRA TRENERSKA

 

Chief Coach - Trener Koordynator i Trener Zespołu 2002

Piotr Rabe
T: +48 607 260 461
M: p.rabe@fase.com.pl

Assistant Coach (2002) - Trener Asystent zespołu 2002

Wojciech Kowalczyk
T: +48 501 549 967
M: w.kowalczyk@fase.com.pl

First Team Coach (2001) - Trener Zespołu 2001

Paweł Ozga
T: +48 609 670 309
M: p.ozga@fase.com.pl

Assistant Team Coach 2001 - Trener Asystent Zespołu 2001

Tomasz Wydmuszek
T: +48 501 411 650
M: t.wydmuszek@fase.com.pl

Chief Scout and Team Coach 2003 - Główny Scout i Trener Zespołu 2003 -

Przemysław Tomków
T: +48 792 899 093
M: p.tomkow@fase.com.pl

Consultant Coach and Assistant Team Coach 2003 - Trener Konsultujący i Trener Asystent Zespołu 2003 -

Maciej Mateńko
T: +48 512 793 363
M: m.matenko@fase.com.pl

First Team Coach (2004) - Trener Zespołu 2004

Sławomir Kłos
T: +48 517 716 056
M: s.klos@fase.com.pl

Goalkeepers Coach - Trener Bramkarzy

Wojciech Zimecki
T: +48 791-967-508
M: w.zimecki@fase.com.pl


Team Physiotherapist - Fizjoterapeuta

Mariusz Hernik
T: +48 793 90 50 50
M: m.hernik@fase.com.pl


Team Doctor - Lekarz Sportowy
OrthoSport 

Nutritionist - Dietetyk

Iwona Wierzbicka
T: +48 796 122 070
M: i.wierzbicka@fase.com.pl

Team Psychologist - Psycholog Sportu

Paulina Oszczęda
M: p.oszczeda@fase.com.pl

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 © FASE - to Szkoła Mistrzostwa Sportowego dla piłkarzy w wieku 13-19 lat all rights reseved - wszelkie prawa zastrzeżone

O.PRAWNA

FASE
SMS FASE
ul. Klonowica 3
71-241 Szczecin
tel. 91 448 02 11
fax. 91 448 04 70
sekretariat@fase.com.pl

Nasi partnerzy:

1
17:39
   czwartek, 18 października 2018 roku